Skrýt nabídku
ČeskyEnglish

Topolářská komise České republiky, z.s. (TKČR) je dobrovolným, nevládním a neziskovým spolkem občanů České republiky sdružující výzkumíky, pedagogy a praktické pěstitele rychle rostoucích dřevin na zemědělské a lesní půdě za účelem výměny zkušeností z praxe, výsledků výzkumu a účasti na vytváření legislativních norem upravujících podmínky pěstování v ČR.
Spolek je základem pro mezinárodní spolupráci v oboru a pro účast České republiky v Mezinárodní topolářské komisi FAO (International Poplar Commission).

TKČR je právnickou osobou, založenou v roce 2017 v souladu se Zákonem č. 89/2012 Sb. v platném znění.

Sídlo spolku je v Průhonicích,  Květnové náměstí čp. 391, PSČ 252 43.

Kontakt: Ing. Jan Weger, PhD; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; tel: 296528327

Aktuality z minulých let včetně prezentací a záznamů ze seminářů viz odkaz

 

 Odkaz na on-line konferenci "Zavádění agrolesnictví v praxi" z 10.12.2020

 Odkazy na související videa:

  1.  Agrolesnictví
  2. Michovky

9.9.2020 se koná Polní den na Dendrologické zahradě (trvalkové záhony aj.) a na výzkumné stanici na Michovkách (agrolesnické systémy, výmladkové plantáže RRD, ukázka náletu dronu aj.) Přihlášky posílejte na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

20.11.2019 proběhl další seminář o agrolesnictví Co můžeme očekávat od agrolesnictví v ČR“. Informace k průběhu a prezetace naleznete v odkazu.

  • Do týmu oddělení fytoenergetiky VÚKOZ, v.v.i. hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici "výzkumný pracovník". Pozice je vhodná i pro absolventy. Podrobnosti viz přiložený inzerát.

 

prezentace ALSTZ
 

                      

 

Copyright © 2017 - 2022 TK ČR, z.s. (VÚKOZ, v.v.i., odbor fytoenergetiky a biodiverzity)